Oferty pracy w Holandii

Pamiętacie, jakiś czas temu informowaliśmy o powstaniu nowego serwisu z ofertami pracy w Anglii (pojawiają się już pierwsze ogłoszenia) a dziś z wielka radością prezentujemy bliłşniaczy serwis z tą różnicą, że oferuje on możliwość dodania ofert pracy w Holandii.

Jak wynika z ankiet oraz Waszej aktywności na forum i naszym portalu z ofertami pracy za granicą Holandia cieszy się największym zainteresowaniem. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć nowy serwis poświęcony tylko ofertom pracy w Holandii.

Jeśli jesteś pracodawcą i szukasz pracowników do pracy na terenie Holandii możesz za darmo dodać swoje ogłoszenie zawierające ofertę pracy. Pamiętaj aby napisać kogo szukasz i jakie będą warunki pracy.

Jeśli natomiast jesteś pracownikiem i szukasz pracy w Holandii możesz dodać swój wpis wymieniając swoje doświadczenie, umiejętności oraz oczekiwania od pracodawcy. Zwiększysz tym samym szansę na dobrą pracę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam pod ten adres www.ofertypracywholandii.zagranica.net.

Korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe!

Użytkownicy znaleźli nas wpisując:

 • pelowanie holandia (8)
 • pelowanie cebulek (7)
 • pelowanie (7)
 • pelowanie tulipanow (6)
 • oferty pracy w holandii (5)

12 thoughts on “Oferty pracy w Holandii

 1. Szukamy pracy w Holandii w ogrodnictwie przy uprawie pomidorów lub przy taśmie produkcyjnej. W Holandii pracowaliśmy 2 lata. Przy uprawie i zbiorze pomidorów 10 miesięcy. Składanie lodówek 6 miesięcy, pakowanie żywności 5 miesięcy. Może być praca przy sprzątaniu.Barbara Birbicz, Andrzej Birbicz, Fabian Birbicz, Adam Iciek. Mamy własny transport i możemy wyjechać od zaraz.

 2. haba przemyslaw

  ja z kolegom jestesmy chetni na wyjazd do pracy od zaraz. pracowalismy w holandi prawie dwa lata w wan den bam.praca moze byc byle przyczym

 3. w takim razie prosze skorzystac z oferty naszych stron gdzie mozna zupelnie za darmo umiescic wlasne ogloszenie i zwiekszyc szanse na zatrudnienie.

 4. Mogę wyjechać już koniec czerwca. Pracowałam już w Holandii więc mam wyrobiony numer sofii. Pracowałam przy pelowaniu cebulek i zbiorach owoców. proszę o jakieś informacje na mój numer e-mail: dycia121@wp.pl

 5. 4 Meszczyzn w wieku 25-30 lat gotowi na wszystkie prace w holandi wlasne samochody znajomosci jezykow podejma prace od zaraz

 6. Witam,
  pracowałam w holandii przez prawie 2 lata( żywnośc, kwiaty… posiadam sofinummer. Moge jechac do pracy na swieta wielkanocne.

 7. WITAM BARDZO SERDECZNIE ,SZUKAM PRACY W HOLANDII NIEMIEC ITP CHCE WYJECHAC Z SYNEM DO PRACY ,JESTESMY BARDZO PRACOWICI TEL 661 662 212 .

 8. szukam pracy w dani przy pieczarkach lub zbiorach groszku lub przy drzewkach w okresie jesiennym

 9. dwóch dynamicznych mężczyzn poszukuje pracy w budownictwie ogrodnictwie lub gospodarstwie rolnym jesteśmy w wieku 20 i 30 lat i jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz nie posiadamy numeru sofi uczymy sie szybko nowych zadań
  zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny :
  724056080 lub 725058910

 10. MALZENSTWO POSZUKUJE PRACY W HOLANDII.DO HOLANDII JEZDZIMY OD 3 LAT MAMY BOGATE DOSWIADCZENIA;W OGRODNICTWIE PRACOWALISMY W SZKLANRIACH PRZY ROZACH PLANTY SZPARAGI,WYCINKA ROWNIEZ ORAZ CEBULKI KWIATOWE;TULIPANY,HIACYNTY,KROKUSY,NARCYZY,LILIE A TAKZE NA JABLKACH ISORTOWNI CZERESNI.JESTESMY DOBRYMI PRACOWNIKAMI.JESTESMY W STANIE PODJAC PRACE OD ZARAZ PROSIMY O KONTAKT DZIEKUJEMY;514011541;796878658

Add Comment